Спеціалісти про Л. П. Гуцол

«Лікар Лариса Гуцол є одним з лідерів сучасної української гомеопатичної медицини. Відома в Україні та за кордоном, як послідовник класичної гомеопатії. Тісно співпрацює з вітчизняними та зарубіжними колегами. Регулярно бере участь в найбільш важливих конгресах і семінарах по гомеопатії».

За матеріалами міжнародного журналу
класичної гомеопатії HOMOEOPATHIC LINKS
Germany, Stuttgart. - 2005. - N.3. - P.138).

 

«Її доповідь стала важливим внеском в успіх 60-го Конгресу Міжнародної Медичної  гомеопатичної ліги (LMHI), який відбувся 4-7 травня 2005 року в Берліні, Німеччина».

Доктор Вольфганг Шпрінгер,
Президент Конгресу

 

«Вельмишановна доктор Лариса Гуцол, коли ми зустрілися з Вами на Конгресі Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI) в Берліні в 2005р., я був вражений Вашою освітою, вихованням і досягненнями».

Професор Диван Гаріш Чанд,
Почесний Президент LMHI, 
Почесний лікар-гомеопат Президентів
Індії (1969-1997)

 

«Вельмишановна пані Лариса, дякуємо Вам за цікаву презентацію на Британському Гомеопатичному Конгресі 2010 р. в Кембриджі, яка змусила всіх нас замислитися. Зворотній зв’язок від делегатів свідчить про дуже високий рівень Вашої презентації. Учасники високо оцінили Вашу готовність поділитися своїм досвідом роботи, думками та ідеями».

Кетрін Сондерс, Керівник з питань освіти,
Факультет гомеопатії Великобританії

 

«Доцент Лариса Петрівна Гуцол, відома в Україні та визнана на міжнародному рівні як фахівець у галузі гомеопатії, має солідний досвід викладання гомеопатії студентам».

Завідувач кафедри фармакології та клінічної
фармакології  Національного медичного університету
ім. О. О. Богомольця, член-кор. НАН і НАМН
України, професор І.С.Чекман

 

«Шановна пані Ларисо! Ми дуже вдячні за Вашу відданість справі. Ваша презентація про медико-соціальне обґрунтування інтеграції гомеопатичної допомоги в систему охорони здоров'я України була сприйнята з великим інтересом і розглядається як важливий внесок у наукову програму. Ми радо вітатимемо Вас на майбутніх конференціях Європейського комітету гомеопатії, які відбуваються двічі на рік».

Д-р Томас Пейнбауер
Президент Європейського комітету з гомеопатії
(2015)

 

«Дякуємо за Вашу згоду поділитися результатами Ваших наукових досліджень та практичним досвідом. Ваша презентація на тему «Медико-соціальне обґрунтування інтеграції гомеопатії в систему охорони здоров’я України» була відзначена як вагомий внесок в теорію та практику організації охорони здоров’я. Ми вважаємо, що результати досліджень повинні бути застосовані на факультеті Медицини Лісабонського університету (Португалія) при підготовці освітньої програми з гомеопатії для студентів-медиків з метою збагачення медичної освіти гомеопатичними підходами і покращення якості медичної допомоги».

Д-р Францишку Патрісіу
Президент Асоціації гомеопатичної медицини Португалії
Д-р Давід Нашіменту Морейра
Віце-президент Асоціації гомеопатичної медицини Португалії
(2015)

 

«Шановна Ларисо Петрівно! Щиро дякую Вам за знання з гомеопатії та англійської мови, які Ви дали нам, студентам. Ви звернули мою увагу на гомеопатію як науку, яка дозволяє розглядати пацієнта не лише з точки зору хвороби, а вчить враховувати особливості його душі та тіла. Я щаслива, що знову зустрілася з Вами. З роками лікарської практики все більше розумію, наскільки корисним є застосування гомеопатії у сучасній медицині. Класні Вчителі залишаються в душі і пам'яті на все життя! Як і завжди, все, що Ви робите, відрізняється професіоналізмом».

Наталія Валентинівна Малачкова,
кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри очних хвороб
Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова
(2016)

Відгуки пацієнтів

Запитати лікаря: